Ledjana shpërthen në të qara, çfarë i bëri Mevlani në takim - Përputhen, 7 Prill 2021

7. april. 2021
1 341 628 Ganger

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on NOworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer
 • More Blerim edhe ti paske PA andrà shum dashke me udashurue me nji vajz si Antonella morte Blerim po kur EPA at ander

  Mustafa ShabaniMustafa ShabaniDag siden
 • qe 1 vjet kerkush su perputh FAKE TOP CHANEL MUT

  BomlakaBomlaka2 dager siden
 • E nanen qysh I tuten ardheut kta tjert

  Agron gashi AdemiAgron gashi Ademi3 dager siden
 • Ledijana asht si Tea

  Ajnur EsatiAjnur Esati4 dager siden
 • Oj Ledjana Mos hin ne gjynah me mevlanin po sillu mir

  Lytafete KershiLytafete Kershi4 dager siden
 • O blerim Allahu te falt vlla po ama edhe ta shperbleft se jep shembull pr disa aty

  bilishu alissbilishu aliss4 dager siden
 • ALBESA😍😍 ERINA🤩🤩

  erza salihuerza salihu4 dager siden
 • Ore ku esht ky liqeni kush e di 😂

  minato kakashiminato kakashi4 dager siden
 • Bravo blerim bravo metvertet je yll lum nana qetka lind dhe teka rrit me fjalen qe the un si friksohem kuj vetem ZOTIT hallall te qoft terujt ZOTI bir🤲🤲🤲🤲🤲

  doliio volaydoliio volay5 dager siden
  • Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe

   bilishu alissbilishu aliss4 dager siden
 • I ka lot krokodili Mevli

  Oksana BroshkaOksana Broshka5 dager siden
 • Duket qe e ben loj gjith kete

  Oksana BroshkaOksana Broshka5 dager siden
 • Mevlan kuptoje se esht fallco nuk do t'ja dijë fare për ty

  Oksana BroshkaOksana Broshka5 dager siden
  • Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu

   doliio volaydoliio volay5 dager siden
 • Na u gerdite edhe ti

  Maria KwstouMaria Kwstou5 dager siden
 • Jasmina dhe andi jane cifte me te mire

  Gjovalin NdrecaGjovalin Ndreca5 dager siden
 • Ledjana je personi më i shtirur që mund të egzistojë...jam kurioze sa lekë të paguajnë për ato lot krokodili....je për të ardhur keq🤦‍♀️të lutem mjaft me lot se na e shpife😑2 metra femër duke u sjell si adoleshente 13 vjeçare me hormone të çakorduara🐐

  Pamela NdreuPamela Ndreu5 dager siden
 • Jeta ime lediana

  Denada Kqira Denada KqiraDenada Kqira Denada Kqira5 dager siden
 • Ma idiote femer kjo lediana mos thot nji fjal se ajo direkt do qaj

  Franceska KasejaFranceska Kaseja5 dager siden
 • kur shikon Ledianen dhe Sindin ne nje kolltuk duken si miu me elefantin 😂😂😂

  dolita windodolita windo5 dager siden
 • Kjo rrugaçja e Italis Antonela Sa ftyr e potsher 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  TNTN5 dager siden
 • Ska pik profesjonalizmi Bora Princi pershendet Aristelen Bora Ok mir

  e lizae liza6 dager siden
 • My song

  TeoTeo6 dager siden
 • I lumte asaj atdheu iulargu eti olsa ben cfar don imoralja kjonuk jep tek vaja

  Suzana CinariSuzana Cinari6 dager siden
  • Antolea dhe Atdheu jan intriga aty

   dolita windodolita windo5 dager siden
 • Je e tmershme Antonella blerim po tallet

  Suzana CinariSuzana Cinari6 dager siden
 • Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe

  Eva EvisaEva Evisa6 dager siden
 • Kjo ngjan si mom

  Adde SadikuAdde Sadiku6 dager siden
 • Mos e kurse fare o Blerim se edhe e ema si kjo eshte

  Violeta SeitiVioleta Seiti7 dager siden
 • Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu

  Refki AhmetajRefki Ahmetaj7 dager siden
 • Ani kur po thojn Lediana nuk qan me lote ,per menimin tem sosht ashtu. Nese Loti 💧nuk pikon nuk do te thot qe nuk kan jasht por brenda i qan zemra &shpirti ishalla e keni shti mir kopf.....

  Sh AmerSh Amer7 dager siden
 • Qikjo episode edhe para saj kane qene ma realistet deri tani se po dalin shesh senet sit vjen djemt po dalin fakt mat sinqertit qaty

  Visar KalludraVisar Kalludra7 dager siden
 • Ike moj budoll mos qaj per nje djale

  Arber GjokolaArber Gjokola7 dager siden
 • po lotet ku i ka kjo qyçe sa ma shpifeeeeeeeeeeeeee

  R GjR Gj7 dager siden
 • jeta ka halle ka saktifica hahahah uuuaaaaa qfar fjal te pleqve haha

  Xheladin EleziXheladin Elezi7 dager siden
 • mevlan nje person kur föet te verteten shikon ne sy tjetein dhe nuk mendon kahtuqe ti genjen mos harro

  Xheladin EleziXheladin Elezi7 dager siden
 • Ledjana tani po e tepron mi zemer mos u tall me zemren e Mevlanit un edi shume mire qe ju te dy e doni njeri tjeterin mos shkatero dashurin tende ledjana

  Daniela MetaDaniela Meta7 dager siden
 • Po edhe un te njejten gje mendoj.Sidomos Ledjana dhe Mevlani nuk din te aktrojn.Blerimi vjen nga Maqedonia.Atje djemt dhe vajzat fejohen qe nemoshe te re.Vajzat 16 vjec dhe djemt 19 vjec dhe fjala qe ato perdorin kur fejohet djali thon: eshti forcum.un kam jetu ne Shkup disa koh.Ata jan shum fanatik dhe kurr djemt etyre nuk mund te martohen me vajza te tilla !!!.

  Leila ShehuLeila Shehu7 dager siden
 • Antolea dhe Atdheu jan intriga aty

  Daniela MetaDaniela Meta7 dager siden
 • Blerim o djale mos u mer me intrigen e gjalle sic eshte Antonela

  Daniela MetaDaniela Meta7 dager siden
 • Ky cifte shkojne shume ❤❤❤❤

  Desilda MykajDesilda Mykaj7 dager siden
 • M’falni por Ledjana çdo ditë e më shumë si trans po duket.

  ShënShën7 dager siden
 • Ledjana qan se kujton drurin qe e pret nga burgaxhiu i Hollandes. 😂😂👊

  missymarsi redmissymarsi red7 dager siden
 • Se kuptoj Ledianen si ben se çan r nuk mund te nxjer lot se kuptoj skenari si shkon si do ..... As nuk e do Mevlanin ska pik ndjenja per te 🤔🤔🤔😏😏

  Florim RraciFlorim Rraci7 dager siden
 • Ishalla qet takim e javes sha vjen na dalin me takim Ma te bukur 🔥🔥🔥🔥🔥🥰

  Albion BajraAlbion Bajra7 dager siden
 • Ledjana : " Ne nje moment me dukeshe sikur po talleshe " Nji shaka sbohet dot !! O ledjana mos qaj per gjera koti o vajz akm se kpt qe ai nk te do. Ky emision eshte bo per mos tu pa fr Ishte me sppr ne fillim me shqipen tean,andin, anen 1 ...

  Joise AmaruJoise Amaru7 dager siden
 • Dhdhdgdydyyddyd6eduuduuxduyddydyyxyudduxudydudyxud7xu😚

  leo._. gamingleo._. gaming7 dager siden
 • Na rrufshit kokrrat me gjith ate aplikacionin ju ka thar goja per leke akoma flliqesira.mir me pages por dhe me € mesa di une ne shqiperi paguan me leke e jo me €

  Nail RexhoNail Rexho7 dager siden
 • Po ky tipi qe flet kot gjithmon kush eshte 😂

  perputhen 1perputhen 17 dager siden
 • Ky skenar dihet qe esht falls, jam kurjoz a morin noj lek per kte loj nervash nga topet e chanel kto aktoret? Sepse esht lodhje modhe!

  adriatik ishmakuadriatik ishmaku8 dager siden
 • Mevlani tap fare mduket ose drru nket takim

  Ahmadi MahmutAhmadi Mahmut8 dager siden
 • Si e duron kjo ledriana ket mevlanin qe se perkra as nje sekond!? Dhe zgerdhihet me abtonelen!? Cncnc

  Lulzim AjvaziLulzim Ajvazi8 dager siden
 • Ti je vetum ni burekgji more Blerimovski se kot ekije qije xheloz ne Atdheun more blerimovsik se tekisha qkoq dajak.hupu

  Muja CurriMuja Curri8 dager siden
 • Rrespekt juli trurin semens. E ke.

  Nebi HajdiniNebi Hajdini8 dager siden
 • jeni njerzit me te felliqur n glob Top chanell je programi mi i degjeneruar nga po shkon kjo bot ncncncnc

  Nura AaaaNura Aaaa8 dager siden
 • Ledjana nje genjeshtare emadhe

  Sonela SeitSonela Seit8 dager siden
 • Nese doni me shiku anime me boni sub se postoj episode te narutos dhe one piece dhe dragonball te plota.

  Anime shqipAnime shqip8 dager siden
 • Ke proplem nervor thote arjani prandaj qan ledjana

  cookiecookie8 dager siden
 • Vk e pash dhe sot.. nji dit tjeter kot e jetes time

  Fabian PriftajFabian Priftaj8 dager siden
 • Kjo lediana një dhelpër

  Valentine mexhajValentine mexhaj8 dager siden
 • Kjo Lediana qan sikur po vajjtoneper Dike .nAe shpifet aman more paskeni qene

  Eva RriskaEva Rriska8 dager siden
 • Na e shpifi kjo Lediana shum femer pa sens

  ami amiami ami8 dager siden
 • Po ku mos me kesh 😅 qfart kajtni oka bon ledjana😅 ma mir qik tishe fut diku kater qysh me shperthy kaq shtremt .

  Shqipe ThaqiShqipe Thaqi8 dager siden
 • Ca të qar që bën kjo Lediana moj Aman😤😪🤮🤮

  Xristina TsaousaiXristina Tsaousai8 dager siden
 • Valla ledjana te duket vetja aktore po jo nuk dukesh se kan si pela per mevlanin e andej thu nuk e dashuroj po sje ma e mir si mevlani as pak ki qef me bo ma interisant po spote ka hijr hiq ma shije

  Shqipe ThaqiShqipe Thaqi8 dager siden
 • Humbje kohe ky emision koti

  Valon NuraValon Nura8 dager siden
 • Qan ju kujtua dashnori

  Lucy PashaiLucy Pashai8 dager siden
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤1 perputhen 💎💎💙💙💚💚❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa8 dager siden
 • Vetem kancer dhe reklama ka ky program :)

  VetemFunVetemFun8 dager siden
 • Sa viza I ke fut e mevlan ????

  FF QUEENFF QUEEN8 dager siden
 • Bravo Blerim me i zgjuari je.

  adan adanadan adan8 dager siden
 • Lot krokodili

  fieraku philadelfiafieraku philadelfia8 dager siden
 • Na i shpifi kjo lediana aman po bashkou me Mevlanin dhe dil mos bej interesanten.

  Liri LilaLiri Lila8 dager siden
 • kur Arjan permend "Seks", mevlani tu i lepi buzat ahahah shiko -> 48:21

  VideoEntrainementVideoEntrainement8 dager siden
 • Bravo Blerim je djal me vlera dhe karakter te fort mir ia bere gjirafes Antoneles hahahahaha sa kam qeshur me Ledianen dhe Mevlanin jan te papar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Odeta OdetaOdeta Odeta8 dager siden
 • Kete Ledjanen është me qu ne mal dhe me ik me lan atje te qaje 😄😄 Sa njeri negativ ma shpif sa her e shoh

  elton kukaelton kuka8 dager siden
 • Antonela si loqk aa

  Xhemile MuqolliXhemile Muqolli8 dager siden
 • Taman si femij ben o mevlan mir ledjana qe ska mendje dhe nuk te pse nuk mer vendimin e duhur kujdes mevlan se do behesh pishman me lidhjen qe do vezhdosh me ledjanen

  Anna23 Anna23Anna23 Anna238 dager siden
 • Mevli 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎☝️☝️☝️✌😎

  Pullum LeciniPullum Lecini8 dager siden
 • Po lat nam 6 muaj keni qe na genjeni boll se edhe nje femije 10 vjec si ha keto ,🤮🤮

  Kostas BashalliuKostas Bashalliu8 dager siden
 • Obobo çfare nivelesh, çfare personash, basso nivel....shkoni ma mire e punoni dhe merrni diten e punes me djersen e ballit. Emision artificial .

  Agron Mario AliajAgron Mario Aliaj8 dager siden
 • Edhe tea thonte nuk ndjehem mire me intimitetin para kamerave.po kur ishte me beartin ca sbente. Sa per show do dalin cift.

  Hekri TropliniHekri Troplini8 dager siden
 • Qan Pa lidhje kjo ledjana

  Enti MetaiEnti Metai8 dager siden
 • Ledijana oj rrence je; kto femra lujn rol kurvash shikoni dhe degjoni mir.

  Behije AdemiBehije Ademi8 dager siden
 • kur perputhen bohet big brother

  Angela L.Angela L.8 dager siden
 • Blerim Rinian ju bekofte zoti sa te mire qe jeni (shembull) po mos harxhoni fryme kot me ate Antonelen se per nje sekond ajo ekthen boten ne anen tjeter si ti interesoj

  Me And meMe And me8 dager siden
 • Po ti vetem grua qe sje .Ne cfare familje kafshesh ben pjese? asgje pesonale me kafshet i kam xhan

  Diamanta EmmaDiamanta Emma8 dager siden
 • Hahahaha ju ndal zani bores kur princi e pershendeti aristelen hahah bora okoo 😅e veri re ndonje

  Valdete MehmetiValdete Mehmeti8 dager siden
 • Bravo blerim

  Luljeta BahushiLuljeta Bahushi8 dager siden
 • Ledjana ben sikur qan :::me vete thot::mevlan me ha mun::::un me tjeter kam pun

  ColiColi8 dager siden
 • Ooooo sinqerisht keta ta shpifin qe te dy ledjana thote nuk te dashuroj dhe qe 2 muaj lau studion ke lot ndersa mevlani te dua po kam dashuruar personin e gabuar rrumpalle

  Bashkim DurakuBashkim Duraku8 dager siden
 • Lediana : nuk qava kur bente ato veprime po per kundrazi qava kur bente keto veprime ???????

  Arber IArber I9 dager siden
 • Julo je I modh për shprehjen: "Që kur janë liru biletat për në Tajlandë" LOL

  GentiGenti9 dager siden
 • Bravo Rinian te lumte goja je yyyll ne cdo drejtim , sa mirre ja bere asaj antoneles qe si mbyllet gpja , por sonte ja mbyllet ti me shkeqimin bravii te dyve 👏👏🌟🌟

  Tia KokaTia Koka9 dager siden
 • Aman o Bora ose produxioni sa te pa ngopur jeni , boll po i shohim cdo nate na lodhen 😒

  Tia KokaTia Koka9 dager siden
 • Qyqja , ca e do Ledjanen mor biri nenes 🤦🏻‍♀️

  Elinda QosajjElinda Qosajj9 dager siden
 • Pershendes Aristelen ,shpresoj t jet mir ,puc. Bora-ok mir.

  Simela KazaferiSimela Kazaferi9 dager siden
 • dashuri e kohes e xhaxhit enver puthje ne faqe....perputhje qafe

  Soni RamiSoni Rami9 dager siden
 • Dy pjeset e para te takimit Mevlani duke tall me nderen me Ledianen kurse ajo duke qare sikur i kishte ndodhur ndonje vaki

  Saida GohanSaida Gohan9 dager siden
 • AJO PO TA DESHTE DICKA DO DOTHTE AJO ESHT AKTORE... 😡😡😡😡😡

  Klea LekliKlea Lekli9 dager siden
 • Po kjo shiringa e gjalle nuk ka dashuri per mevlanin ...

  Klea LekliKlea Lekli9 dager siden
 • a keni ni naj her me qajt per dikon qe se don 😂ah moj lediana 😏

  Ardiana UkaArdiana Uka9 dager siden
 • bravo arian kshtu me ka ndodh edhe mu ashtu esht si i the ledianes

  Ardiana UkaArdiana Uka9 dager siden
NOworld